Ametüst käevõru

6.98

Laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Omadused: intuitsioon, tervendus, vaimsus, areng, meeleselgus, aurapuhastus, keskendumine, unehäired, peavalu, unistamine, kaitse, rahu, harmoonia, alkoholismist vabanemine. Sobib suurepäraselt kristallivee tegemiseks.

Psühholoogiline tasand – balansseerib emotsioone, rahustab, lõdvestab stressiseisundit, aitab toime tulla väliste ärritajatega.

Tervendavad omadused
Looduslik rahusti, suurepärane närvisüsteemi rahustaja. Ergutab hormoonide tootmist ning tasakaalustab endokriinsüsteemi ja ainevahetust. Sõltuvused ja kehalised blokeeringud, vererõhku alandav. Valu leevendamine, põletike leevendamine, palaviku alandamine, unehäired, migreen, kasulik soolestikule, eemaldab parasiite. Ametüst võib stabiliseerida psühhiaatrilisi haigusseisundeid, kuid seda ei tohiks kasutada paranoia ega skisofreenia puhul.

Vaimne tasand
Aitab avada uusi vaimseid perspektiive ja kõrvaldada piiranguid, mida endale seatakse vaimsel arengul. Aitab luua sisemist distsipliini ja keskendumisvõimet – mediteerimisel jm. vaimsetes praktikates. Ametüst tekib kivimites olevates suletud õõnsustes(geoodides), seetõttu sümboliseerib ta enesesse süvenemist ning vaimu ja mateeria ühinemist. Tema lillas värvuses on ühinenud taeva ja hinge sinine ning maa ja vere punane värv. Lilla värv näitab inimese vaimseid võimalusi ja aitab vanast loobuda.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ametüst käevõru”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga